Kopanie okolo seba

Kopanie okolo seba

Včerajší aj dnešný deň boli pre mňa plné prekvapení. Pohľad na človeka, ktorý Vám verí, dôveruje a ponorí sa do svojich procesov je dokonalý, blažený a včera ma zaliala práve takáto vlna dojatosti a vďačnosti pri Watsu terapii.

Dnes som zažila ďalšiu vlnu… ktorá síce začala kopancom do.. (dopíšte si, čo si myslíte 😀 ) ale nakoniec bol pre mňa iba signálom, že sa niečo bude diať. Kopanie okolo seba nie vždy znamená, že osoba útočí na Vás. Iba niekedy nevie to pnutie, to napínanie vlastnej kože svojimi vnútornými kopancami ovládnuť a tak kopne aj do Vás :-D. Je citlivá na akékoľvek okolnosti a vždy si nájde čosi, čo je spúšťačom prejavenia vnútornej nespokojnosti, vnútornej nervozity a dnes aj signálom ponorenia do do vlastnej hlbočiny.

Ďakujem za ďalší dielik do skladačky. Už včera som bola v pokore pred odhodlaním dámy, jej silou, ktorú si neuvedomovala, jej odhodlaním, súcitom, pomáhaním… Dnes som v pokore a v úžase pred ďalším poznaním… prejavením zraniteľnosti (aj keď po hm.. kopanci). To sa cení.. veľmi…

Prosím si pamätať ten pocit, to poznanie …

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *