Programy mysle ako nástroj na rozvoj

Programy mysle ako nástroj na rozvoj

Pri pôrode mojej dcérky sa mi zjavila v tom najzraniteľnejšom momente, pri prvom pohľade na dcérku moja babka – z otcovej strany, ku ktorej som nemala veľmi vrúcny vzťah. Keďže to bolo v čase, keď si maminka ide po bábätko ku bráne smrti – kto by neveril, že to bola správa z iného sveta. Zľakla som sa. Zľakla som sa súdenia, posudzovania, ktoré som z babkinej strany vždy cítila a nechcela som, aby Saška bola ako ona.

Ako som postupne chodila po kurzoch, dostávali sa ku mne správy, ako sa môže stará duša pri príchode vteliť namiesto novej…ale toto mi nejako nesedelo. Dnes som sa k tomu momentu vrátila a dostala vysvetlenie. Vraj si moja duša pustila program, vymyslela si to celé, aby som sa mohla rozvíjať.

Najprv som mala pocit zrady. Vlastná hlava si vymyslí čosi, čo som cítila v kostiach dlho predlho a nerozumela som tomu, nechcela som a bránila sa. Bolo to také reálne, také uveriteľné. Mám sa hnevať? Cítiť sa zradená vlastnou hlavou? Či sa len obzrieť a poďakovať za svoju cestu so všetkým, čo som prežila.

Už mám zažité, že všetko, čo má stretlo má zmysel. Skôr či neskôr sa zjaví príležitosť, keď sa to prejaví. Takže….len poďakujem. Nič iné nie je potrebné, nie sú potrebné myšlienky, čo by bolo keby, že by som mohla lepšie, že som mohla inak… Nevedela som inak. Keby som vedela, urobila by som to. S láskou prijať, že sú to skúsenosti. Nie dobré a zlé ale iba skúsenosti. Viem, opakujú sa mi lekcie často, ale pri každej idem hlbšie a hlbšie. Niektoré slová, ktoré píšem mám pocit, že som už použila v iných článkoch. Ale … vždy je to čerstvý pocit, hlbší, z inej rovne poznania. Pocit, ktorý sa dotýka mojich buniek a mňa celej .

Dnes som čerstvo v procese… slová víria, prsty a telo sú unavené… Ale aj toto som ja. S nevydarenými, rozpletenými myšlienkami skákajúcimi z témy na tému. Niekedy je to proste tak…nedokonalé, ak by som sa veeeeľmi zamýšľala. Ale .. dnes to mám proste takto .. juchuuuuu

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *